top of page

Açık Emar (MR)

Açık Emar (MR) Tunamed

Açık Emar (MR - Manyetik Rezonans Görüntüleme)

Randevu için bizi arayın

Çeşitli nedenlerle standart (kapalı) MR cihazlarında çekim yapılamayan hastalar için genelde üç tarafı açık, geniş, daha ferah ve daha az gürültülü olan Açık MR cihazları geliştirilmiştir. 

Aşırı kilolu, kapalı alan korkusu olan, kaygı dereceleri yüksek hastalarda, nefes darlığı çeken kişilerde, istenilen pozisyonda rahat yatamayan hastalarda, refakatçiye ihtiyaç duyan çocuk veya yaşlı hastalarda Açık MR rahat ve konforlu bir çekim ortamı sunar. Açık MR'da hasta yakınları da inceleme alanında bulunabilirler. MR çekimleri mıknatıslarla oluşturulan manyetik alan ve radyo dalgaları kullanılarak yapıldığından ve x-ışını veya radyasyon içermediğinden refakatçilerin çekim ortamında bulunmasında bir sakınca olmamaktadır.

Açık MR’da hasta oturur veya yan yatar pozisyonda iken de çekim yapılabilmektedir. Ayrıca hastanın önlenemeyen titreme hareketlerini elimine edilebilmekte ve çekim devam ederken gelen görüntülerin kalitesine göre incelemeyi durdurabilme özelliği bulunmaktadır. 

Son teknoloji, uzman kadro, hızlı sonuç, uygun fiyat. SGK'lı hastalara ücretsiz Pet-ct, dota, psma. Açık emar (mr), tomografi, ultason, mamografi, dijital röntgen, dsa anjiyo, kemik ölçümü ve diğer görüntüleme ve laboratuvar ihtiyaçlarınıza uygun ücret ve çözümler için bizi arayın:

212 2582365

 

Tunamed

bottom of page